Граненко Сергiй
ортопед-травматолог

Медичний стаж 33 роки у професії, 25 років у остеопатії. Спеціалізація: ортопедія-травматологія, остеопатія, біодинаміка, краніо-сакральна терапія, біологічне декодування хвороб

Граненко Сергiй
ортопед-травматолог

Освіта та професійний шлях

Медицинский стаж 33 года в профессии, 25 лет в остеопатии

Образование:
Медицинский институт 1990 г., специализация - ортопед-травматолог (Одесса, Украина)
В 2002 году окончил Русскую высшую школу остеопатической медицины (Санкт-Петербург).

Полная программа обучения:

Институт краниосакральной терапии (Палм-Бич, США)
Школа LMO Paul Chauffour (Париж, Франция). Член международного реестра остеопатов, специалистов LMО.
Школа биодинамики и биокинетики Рене Бриньона (Франция)
Школа традиционной остеопатии Джеймса Джеллоуса «Дыхание жизни» (Ашленд, Орегон, США)
С 2013-2022 года полная программа обучения в Швейцарском остеопатическом центре для детей по программе Европейской Академии Традиционной Остеопатии (Швейцария)
Сертифицированный специалист по детской остеопатии
Школа биодекодирования болезней (Франция)

Основатель и директор центра остеопатической медицины »Doctor Gran)

Специализация:

ортопедия-травматология
остеопатия, биодинамика, кранио-сакральная терапия
биологическое декодирование болезней

  • Реабилитация спортсменов-профессионалов (подготовка до и после соревнований, восстановление после травм, операций на позвоночнике и суставах). Работал с теннисистами высокого уровня, победителями европейских турниров, а также с футболистами юношеской сборной "Черноморец"
  • проблемы с позвоночником и суставами – боли в спине, сколиоз, грыжи дисков, боли в крестце и копчике, коксартроз, плече-лопаточный переартрит, пяточные шпоры, плоскостопие
  • головные боли, мигрени, повышение внутричерепного давления, последствия после хлыстовых травм,после ДТП,падений с высоты
  • проблемы с зубами у детей и взрослых (нарушения прикуса, коррекция негативных проявлений в теле после зубочелюстных манипуляций, при установке брекетов,при рецидивах, проблемы височно-нижнечелюстного сустава)
  • постковид – нарушения дыхания, депрессия, синдром хронической усталости, хр запоры неврозы.
  • дети с последствиями родовых травм(ДЦП,плагиоцефалии,кривошея, дисплазии, короткая нога, перекос таза, задержка психомоторного и речевого развития, аутичный спектр, аллергии, энурез, тики), часто болеющие дети, хр респираторные заболевания, гаймориты, аденоидиты, атопические дерматиты, дискинезии желчевыводящих путей

Особенности:

В работе используются мягкие, комфортные, безболезненные методики от ведущих клиник Америки и Европы!

Индивидуальный подход к каждому пациенту, направленный на получение быстрого и стойкого положительного результата.

Мы работаем и с теми, для которых медицина оказалась бессильна!

Если кого-то нельзя вылечить, это не значит что ему нельзя помочь!

Мы ищем в пациенте Здоровье!

Болезнь может найти любой!

Доверяйте свое здоровье только профессионалам!
Запис на сеанс

Як лікує лікар остеопат
Сергій Граненко?


Мій метод лікування сформований довгими роками навчання шляхом прямої передачі від Метрів – спадкоємців традиції остеопатії, як кажуть із рук в руки, а також численних стажувань у провідних остеопатичних клініках – США, Англії, Німеччині, Франції, Італії, Швейцарії.

Поєднавши клінічне мислення лікаря та остеопатичну освіту, народився унікальний, ефективний метод відновлення здоров'я, який перевірений на практиці протягом 33 років лікування пацієнтів.

Як кажуть – досвідчений остеопат проводить «діагностику з порога»!
Так, саме з порога оцінюється, яка у пацієнта хода, погляд, голос – тобто остеопатична діагностика почалася.

Мій прийом включає багато лікарських атрибутів - скарги пацієнта, анамнез захворювання та лікування, обстеження. Що мотив консультації пацієнта? Іноді пацієнти не можуть чітко відповісти на це питання – навіщо вони прийшли? Іноді у пацієнта стільки проблем, що він не знає, з чого почати і яка для нього головна зараз.

Які питання до пацієнта може бути на прийомі?

1. Якщо у пацієнта щось болить – який характер болю, коли гірше чи легше у спокої, під час руху, куди біль віддає, зв'язок із часом доби тощо.

2. Збір анамнезу – після чого виникли болі. З чим пов'язує, чи вже лікувався, чим лікувався, чи є обстеження, бажано, щоб пацієнт приніс обстеження з даної проблеми (рентген, МРТ, доплерографія). Як правило, пацієнт вже багато де консультувався і лікувався і знає, який у нього медичний діагноз.
Але для мене як для лікаря-остеопату важливим є не тільки медичний діагноз пацієнта, а скоріше моя цілісна оцінка організму: виявити те, що призвело до страждання.

3. Далі я проводжу остеопатичний огляд пацієнта. Звертаю увагу на положення тіла та голови у просторі, форму хребта та тазу, положення та форму стоп тощо.

4. Потім «прослуховування» тіла стоячи, сидячи та лежачи – це дозволяє виявити можливу локалізацію проблеми.

Суть прослуховування - м'яко торкаючись тканин тіла (голови, плечей, грудної клітки, тазу, стоп) лікар визначає фасціальний натяг тканин у тілі. Їх може бути виявлено декілька.
Тестую хребці один за одним, кістки таза, криж, куприк, внутрішні органи, потім - активні та пасивні тести хребта та суглобів з метою виявлення можливих дисфункцій.
Потім проводиться діагностика краніо-сакральної системи. Вона проводиться м'яким торканням голови пацієнта руками. Оцінюється дихання структур черепа в різних його площинах, а також дихання кісточки (29 кісток) та швів між кістками (140 швів). Оцінюється їх рухливість і їх дихання, тобто. кістки, які нормально дихають або заблоковані можуть бути причиною страждання пацієнтів.

Оцінюю рухливість мозкових мембран черепа та твердої мозкової оболонки, яка натягнута між черепом та крижом. Якщо її перетягнуто, заблоковано, йде пошук можливої ​​причини. Дуже важливо протестувати рухливість крижів і куприка, часто вони травмовані, що призводить до блокування мозкових оболонок.

5. Далі оцінюю рухливість та дихання внутрішніх органів – щитовидної залози, серця, легень, печінки, жовчного міхура, кишечника, нирок. Важливо також оцінити стан артерій, вен та нервів. Для цього існують спеціальні тести вісцеральної остеопатії. Уся діагностика проводиться руками лікаря-остеопату м'яко, безболісно.

Руки остеопату наділені особливою чутливістю та навичками пальпації тканин пацієнтів. В результаті проведеного тестування та прослуховування тканин я як лікар-остеопат можу знайти десяток дисфункцій, проте важливо визначити домінуюче ушкодження.

Для цього проводжу тест інгібіторного балансу, який виявляє головне остеопатичне ушкодження, що призвело до страждань пацієнта. Знайшовши головне остеопатичне ушкодження, вибираю методику корекції цієї дисфункції.

За багато років безперервного навчання та практики в моєму арсеналі лікаря остеопату накопичено понад 3000 методик та технік, завдяки яким можна усунути пошкодження та навіть стерти пам'ять про нього.

Основні лікувальні підходи:

- біомеханічний підхід включає структуральний, вісцеральний і краніосакральний методи лікування
- функціональний метод
- біодинамічний метод
- СЕО (сомато-емоційне звільнення чи реліз)
- біодекодування хвороб
- спеціальні вправи - перенавчання рухового стереотипу
- спеціальні техніки зміни світогляду

Структуральний метод лікування це м'які техніки мобілізації тканин, фасціальної розкрутки, маніпуляції технікою рекойл (техніка без хрускоту та клацань, а лише зусиллям 5-10 грам на хребець усувається блок).

Вісцеральні техніки спрямовані на запуск внутрішнього дихання кожного органу та покращення його рухливості.
Краніо-сакральні техніки відновлюють кровообіг головного мозку, покращують венозний відтік та ліквородинаміку, а також впливають на всю імунну та нейроендокринну системи.
Біодинамічні методики спрямовані на терапевтичний діалог з ембріональними силами росту та розвитку організму.

Сомато-емоційне звільнення – це робота з енергетичними кістами.
Біологічне декодування - це робота з програмуючим невирішеним конфліктом пацієнта, який пов'язаний із його симптомом. Набуття сенсу в результаті опрацювання програмуючого конфлікту усуває його і сам симптом.

Головне остеопатичне ушкодження може бути лише на рівні структури, рідини, психіки тощо. Усунувши його, решта пошкоджень самі зникають.

6. Наприкінці сеансу проводиться ре-тест лише на рівні тканин організму. Рухливість тканин є маркером ефективності лікування.

На завершення розповідаю пацієнтові про свої знахідки та співвідносимо це зі скаргами пацієнта.
Часто пацієнт і не міг подумати, що причина його страждань є зовсім в іншому місці. Тому багато часу пацієнт лікував симптом, а чи не причину.
Тільки цілісний підхід до організму дозволяє знайти справжню причину страждань та ефективно полікувати.
Іноді тіло потребує усунення блоку психосоматичної природи як результат сильного стресу, який стався колись і соматизувався в глибині тканин пацієнта.
Тоді я використовую методику сомато-емоційного звільнення та біологічного декодування хвороб. Внаслідок такої роботи на рівні глибинних переживань переписується травматичний сценарій. Як результат у пацієнта йде давній біль на рівні тіла, а у свідомості з'являється ясність, знаходить сенс і стан ресурсності.

Вибір лікування визначає сам пацієнт, точніше, мудрість його тіла, яка знає про нього все! І навіть те, як я маю його полікувати.

Моє лікування – це швидше розмова до душі з тілом пацієнта. Якщо вона довіряє мені, проблему буде знайдено.

По суті, ми шукаємо не хворобу, а здоров'я, яке виявилося заблокованим у тканинах травмою, емоцією, хімічним компонентом.

Прибравши блокування в тілі, звільняється море енергії і запускаються сили самовідновлення, які зцілюють пацієнта!

Контакти

Телефонуйте, або заповнюйте форму, щоб отримати інформацію з навчання або сеансів остеопатіїї у наших майстрів.
Натиснувши кнопку ви даєте згоду з нашою політикої конфіденсійності та обробки персональних даних